Фінські будинки ключ

Фінські будинки під ключ — зручно, вигідно і комфортно

Відмінна якість фінських дерев’яних будинків робить їх дуже затребуваними в більшості країн з кліматом, схожим на погодні умови Фінляндії. Готові фінські будинки з бруса під ключ відрізняються максимальною міцністю, прекрасним тепло- і повітрообміном, а також довговічністю. Крім того, багато будівельних компаній пропонують можливість зведення приватного будинку з нуля на вигідних умовах.

Однією з найбільш перспективних і затребуваних компаній є фінський бренд Visillatalot, зарекомендував себе величезним професіоналом на міжнародному ринку.

Класичні дерев’яні фінські будинки під ключ

У традиційному вигляді, будинки за фінською технологією під ключ представляють собою одноповерхову, комфортабельна будівля. Однак все частіше російські клієнти замовляють компанії Visillatalot будівництво дво- і навіть триповерхових будинків за старовинною фінською технологією з північної сосни. У більшості випадків, фінські каркасні будинки під ключ оснащені двосхилим дахом з черепиці, але іноді зустрічаються оригінальні проекти будинків з плоскими дахами, обладнаними під власний садок.

Крім того, фінські будинки під ключ в класичному виконанні не мають балконів, але оснащені мансардами і просторими терасами. Якщо ж клієнт бажає купити фінський будинок під ключ з декількома балконами, йому доведеться замовити розробку унікального, ексклюзивного проекту фахівцям компанії Visillatalot.

Внутрішнє оздоблення будинку

Фінські будинки з клеєного бруса під ключ мають масу варіантів планування і меблювання. У кожному конкретному випадку планування буде залежати від особливостей проекту, реалізованого забудовником. При цьому, ціна на фінські будинки під ключ найчастіше включає вартість професійної планування і навіть послуги дизайнера інтер’єрів.

Наприклад, компанія Visillatalot на замовлення клієнта не тільки проектує і будує фінські збірні будинки під ключ, а й проводить окремі ремонтні роботи та надає дизайнерські послуги.

Крім того, будівництво фінського будинку під ключ практично завжди супроводжується озелененням ділянки і приведенням його у відповідність з навколишнім ландшафтом, тому фахівці Visillatalot приділяють величезну увагу гармонійності будинку в пейзажі.

Як працює

Фінський дерев’яний будинок під ключ від компанії Visillatalot — це комфортабельне, елітне і доступне житло. В якості основного матеріалу для будівництва, компанія використовує високоякісну деревину та інші натуральні матеріали, більшість з яких Visillatalot виробляє сама, а невелику частину замовляє у перевірених постачальників з Європи.

Перед тим, як побудувати фінський будинок під ключ, фахівці бренду приділяють велику увагу побажанням замовника і його вимогам, які реалізуються в проекті.

Visillatalot вважає, що на фінський будинок під ключ ціна за визначенням не може бути дуже низькою, тому що це будова відноситься до елітного сегменту приватного житла. При цьому покупець із середнім достатком цілком може собі дозволити побудувати фінський будинок з клеєного бруса під ключ.

Схожі новини

Залишити коментар