Фінські будинки будівництво за фінською технологією під ключ

Фінські будинки з клеєного бруса

фінські будинки

Фінські будинки є відображенням традицій жителів Фінляндії, які поважають природу і живуть в єднанні з нею. Такі будинки мають неповторний стиль будівництва, без непотрібних компонентів. В результаті цього конструкція виходить функціональної і довговічною. Фінські особливості передбачають будівництво одноповерхових і на півтора поверхи будинків. В останньому варіанті неповноцінний поверх відводиться під спальну кімнату.

Фінські будинки, будівництво за фінською технологією під ключ

Фінські будинки, будівництво за фінською технологією під ключ

Будівництво фінських будинків передбачає двосхилий дах, яка перешкоджає скупченню снігу і льоду. Матеріал, що використовується має високі шумоізоляційні характеристики. Ще однією особливістю таких будинків є відкрита тераса і великий балкон над нею. Фінські будинки мають два входи з тамбуром і великі двустворние вікна. Ці дерев’яні будинки мають невисокі стелі – не більш 2.5 метра. Структура будинку зсередини представлена ​​просторого передпокою, великої вітальні і світлої кухнею, сауна теж часто проектується при будівництві.

Будинки за фінською технологією під ключ

Будинки за фінською технологією будуються з натуральних матеріалів: клеєного бруса або колоди. Такі будівельні матеріали дають можливість отримати надійне будова з привабливим зовнішнім виглядом і високою функціональністю. Різні за стилем проекти фінських будинків, навіть найсучасніші, прекрасно вписуються в будь-який ландшафт. На сьогоднішній день передові технології в будівництві і обробці матеріалів дозволяють зводити фінські будинки на 3-4 поверхи. Оригінальна дах, незвичайний фасад і велика кількість вікон роблять красивими ці будівлі. Колоди і брус, які використовують для їх будівництва, обробляють якісно, ​​що забезпечить точне з’єднання всіх елементів. В результаті будинку виходять міцними і довговічними. Додаткова протипожежна і протигрибкова обробка деревини зробить будинок ще більш захищеним.

Багато людей асоціюють комфортабельне житло заміському саме з фінськими будинками. Оскільки в них використовує сосну самого вищого класу для зведення своїх шедеврів. У світі відомо до 100 різних видів сосен, але тільки фінська порода вважається краще, оскільки вона щільно волокниста і практично, рівна. Відсутність природного кривизни робить її міцною і морозостійкої.

Будівництво фінських будинків ціни

Більш детальну інформацію про будівництво будинків під ключ, а також ціни послуг і матеріалів можна отримати по телефону. Наші консультанти відповідять на всі Ваші запитання!

Схожі новини

Залишити коментар