Ціни на зруби будинків під ключ з колоди в Києві Будинки з бруса і колоди брусові будинки недорого

Ціни на зруби будинків з колоди під ключ, розрахунок вартості 1 м3

Ціни на зруби будинків з колоди під ключ, розрахунок вартості 1 м3.

Розраховуючи ціну будинку з колоди, зверніть увагу на позначки *

** Ціна з урахуванням комплекту оциліндрованих колод для зрубу лазні або будинку за проектом з маркуванням кожної позиції унікальною пластикової биркою на виробництві в м.Києві.

*** Ціна може змінюватися в більшу сторону в залежності від наявності великої кількості виробничих відходів, наявності під ухилом 45˚ і 60˚.

Розрахувати ціну зрубу під ключ з оциліндрованих колод в Костромі.

Колода, циліндрична, довжина 6 м, діаметр в мм

Обсяг 1-ого колоди, м 3

Кількість колод в 1 м 3. шт.

Ширина укладального паза, мм

Ціна * 1 м 3 колоди (ялина, сосна), грн

1 м 3 збірки стінового комплекту бригадою

Розраховуючи ціну будинку з колоди, зверніть увагу на позначки *

* Ціна з урахуванням комплекту оциліндрованих колод для будинку або лазні за проектом з маркуванням кожної позиції унікальною пластикової биркою на виробництві в м Костромі.

*** Ціна може змінюватися в більшу сторону в залежності від наявності великої кількості виробничих відходів, наявності під ухилом 45˚ і 60˚.

Ціни зрубу або лазні з оциліндрованих колод обчислюються шляхом множення ціни 1 м3 оцилиндровки на її обсяг в будові. Точний обсяг колоди беремо з готового проекту з точністю до 1/100 м3. Якщо Ви не знаєте, як вирахувати ціну зрубу будинку під ключ або лазні з оциліндрованих колод, то зателефонуйте нам або надішліть заявку на розрахунок через форму на сайті або по електронній пошті info@derevosrub.ru. Ми будемо раді допомогти Вам зрозуміти вартість задуманого будівництва і відповімо на всі ваші запитання.

У теплу пору року здійснюється заводська обробка комплекту зрубу антисептиками і антипіренами. Вартість обробки складає 300 грн за 1 м 3 оциліндрованих колод. Обробка при мінусовій температурі не потрібно і не може бути здійснена.

Ціна колоди і робіт з будівництва зрубу під ключ

Оциліндрована колода, d = 18-28 (стіновий кістяк з нарізкою чаш під проект)

Збірка силового комплекту

Врізка балок, пристрій чорнової підлоги

27 000 до Москви

Монтаж тимчасової крівлі

від 550 залежно від складності покрівлі

БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ зрубу ПІД КЛЮЧ:

 • Гідроізоляція фундаменту (руберойд)
 • Монтаж нульового ряду (дошка 50х200х6000 оброблена антисептиком)
 • Монтаж стінового комплекту з оциліндрованих колод
 • Монтаж балок перекриттів (50х200х6000) в дві дошки, з кроком 0,6 м
 • Монтаж чорнової підлоги 1 і 2 поверхи (22 * 100, 22 * ​​150) на черепної брусок 40 * 40
 • Монтаж кроквяної системи (50х150 / 200х6000) з кроком 0,6 м
 • Монтаж паро-гідро-ізоляційної плівки
 • Монтаж контробрешетування (брусок 50 * 50)
 • Монтаж обрешітки покрівлі (25х150х6000)
 • У вартість комплекту включені: межвенцовий утеплювач, обробка антисептиком, руберойд, парогідроізоляцію, дерев’яні Нагель, цвяхи, саморізи, гайки шпильки
 • Доставка по Київській області та збирання на ділянці замовника

Ціни на зруби будинків під ключ з колоди в Києві, Будинки з бруса і колоди, брусові будинки недорого

Дерев’яний будинок сьогодні – це древні традиції і сучасні технології. Дерево як і раніше залишається найкращим матеріалом для будівництва будинку з урахуванням клімату в нашій країні.

Зруби під ключ з оциліндрованих колод поряд з будинками ручної рубки користуються підвищеним попитом. Сукупність сучасних технологій будівництва та дерев’яне зодчество прославлене ще в стародавній Русі, дозволяють сьогодні виготовляти з колоди прекрасні будівлі відмінні зовнішніми особливостями і прекрасних міцнісних якостей.

Розглянемо ряд переваг і особливостей оциліндрованих колод:

 • Дане колоду має практично ідеальні форми, так як виготовляється однакового розміру;
 • Оциліндрована колода позбавлене нерівностей і зазорів, які притаманні натуральному колоді;
 • Дотримуватися чергування вершин і комлей не обов’язково.
 • На будівництво будинку з цього виду колоди витрачається менше часу, ніж на зведення будинку з колоди ручної рубки;
 • Будинок з колоди не вимагає потужного фундаменту. У будівництві такого будинку буде оптимально виготовлення армованого мелгозагубленного монолітного фундаменту;
 • Будинок з колоди має прекрасний мікроклімат, який благотворно впливає на здоров’я господарів і гостей.

Виробництво оциліндрованих колод

Оциліндрована колода виготовляється з натуральної, обробляється на верстатах в умовах виробництва. Подаються колоди на спеціальному транспортері. Далі, поверхня обробляється фрезером, вибираються подовжні пази. Додатковий комплекс заходів дозволяють зменшити трещиноватость і зняти напругу, збільшити довговічність. Оциліндрованниє колоди виробляють діаметром від 16 до 30 см. Таке різноманіття дозволяє вибрати розмір товщини стін будинку, лазні або альтанки з урахуванням всіх тонкощів і ваших уподобань. Найпопулярніший діаметр, який використовується в будівництві російських будинків від 22 до 28 см. Правильна збірка дозволить створити міцну конструкцію навіть з тонкого колоди, яка залишиться теплою навіть в 30 градусний мороз.

При будівництві зрубів під ключ з оциліндрованих колод ми застосовуємо колоду з місяцеподібним пазом.

Параметри оциліндрованих колод

d – діаметр колоди
з – ширина паза (з = 0,5 * d)
h – міжосьова відстань між двома колодами

 • Діаметр колоди 200 – 280 мм (200, 220, 240, 260, 280).
 • Матеріал: сосна, ялина.
 • Заготівля ведеться в екологічно чистих районах Росії.

Сьогодні, ціни на зруби під ключ дозволяють большенству бажаючих втілювати свою мрію. Побудувати будинок з колоди дешевше, ніж із цегли. Будівництво заміського будинку з оциліндрованих колод – це не тільки вигідне вкладення коштів, а й турбота про власне здоров’я і здоров’я своїх близьких, набуття ідеального місця для роботи і відпочинку.

Етапи будівництва з оциліндрованих колод

Ви можете вибрати як типовий проект, так і індивідуальний. У першому випадку достатньо лише ознайомитися з каталогом проектів на нашому сайті і вибрати потрібний. У другому, – наші архітектори створять неповторний проект будинку спеціально для вас з урахуванням всіх побажань.

Найбільш поширеним варіантом для дерев’яних будинків з оциліндрованих колод є мелкозаглубленний стрічковий фундамент, завдяки своїй довговічності і міцності. Такий тип фундаменту рекомендований НДІ Держбуду для малоповерхового будівництва.

При складанні стіни, кожен вінець колоди з’єднується з іншим колодою за допомогою нагелів. Це перешкоджає скручуванню колоди при усушку. Також використання нагелів дозволяє додати стінам додаткову жорсткість. Вінці укладають на утеплювач-ущільнювач, в якості якого можна використовувати, наприклад, джутове полотно, яке відмінно себе зарекомендувало. Джутове полотно має в своєму складі натуральний лігнін – речовина за своїми властивостями наближене до деревній смолі. При укладанні вінців на джутове полотно відбувається ефект склеювання, що забезпечує дому з оциліндрованих колод надійний захист від продування.

Спочатку встановлюються крокви на ковзних кріпленнях. Для забезпечення високої вологостійкості крокви і всі елементи каркасу даху обробляються антисептиками і антипіренами. Потім проводиться установка гідро- і пароізоляції даху і системи водовідведення. Перед установкою покрівельного покриття також встановлюються вікна та мансарди, якщо вони передбачені проектом.

Технологія оздоблювальних робіт в дерев’яних будинках має свою специфіку. Перед їх початком рекомендується обробити внутрішню поверхню стін спеціальними розчинами. Вони швидко вбираються в текстуру деревини і надійно захищають матеріал від появи на ньому мікроорганізмів. Крім того, за допомогою цих розчинів можна надати певний тон кольору деревини. В результаті стіни ви отримуєте практично готовий дизайн приміщення.

Будівництво будинків з бруса і колоди під ключ. Ми беремо на себе всі етапи роботи: від закладки фундаменту до монтажу покрівлі.

Ви можете замовити індивідуальний проект або вибрати один з представлених на нашому сайті.

Доставка зрубів по Києві та Київській області

Наші майстри піклуються не тільки про якість будівельних робіт, а й про культуру побуту. Ми прибираємо за собою все будівельне сміття!

Високі стандарти в усьому: від якості матеріалів до будівельних технологій. Переконайтеся в цьому самі …

Від щирого серця дякуємо всім будівельникам, які працювали на нашому об’єкті. Робота зі зведення будинку з бруса виконана дуже якісно і акуратно. Особливо хочеться відзначити приємну співпрацю з бригадиром Юрою і порядність всіх хлопців з бригади. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Відмінні проекти будинків, прямо очі розбігаються! Дуже хочеться в котрійсь із них заселитися. Залишилося тільки вибрати в який саме =)

Схожі новини

Залишити коментар