Ціни на лазні під ключ ціна проектів бань в Нижньому Новгороді

Ціни на лазні під ключ

Ціни на лазні під ключ

Компанія «Строй-Лідер НН» спеціалізується на малоповерховому дерев’яному будівництві ось вже вісім років. Ми володіємо солідним досвідом і професіоналізмом, що дозволяє здійснювати будівництво лазень на гарантовано високому рівні.

Баня – це невелика будова, як правило, розташоване на ділянці в безпосередній близькості від житлового корпусу. Найчастіше лазні будують з дерева, традиційно – з колод, але останнім часом більш затребуваними стають споруди з профільованого бруса.

Ціни на будівництво лазні розрізняються залежно від складності робіт і матеріалу, з якого побудовано споруду. Профільований брус, що відрізняється поліпшеними характеристиками, набув найбільшого поширення в якості будівельного матеріалу для бань.

До незаперечних переваг профільованого бруса відноситься його універсальність. Цей матеріал легкий в монтажі, не вимагає додаткової обробки, стійкий до зовнішніх впливів. Завдяки застосуванню бруса ціна лазні під ключ істотно нижче, ніж вартість аналогічної споруди, наприклад, з каменю.

Для будівництва лазні потрібно від 20 до 50 кубометрів пиломатеріалів в залежності від архітектурних особливостей будівлі, таких як наявність мансарди, ганку, складної даху та ін. Стандартна лазня має площу близько 40-50 м2.

Будівництво лазень під ключ входить в список найбільш затребуваних робіт в списку послуг, що надаються компанією «Строй-Лідер НН». У каталозі ви можете вибрати типову споруду. Це істотно прискорить будівництво лазні, так як на вашу ділянку буде доставлена ​​готова розкладка, яку потім потрібно просто змонтувати на легкому фундаменті. Крім готових зразків, ми також готуємо проекти бань під ключ за індивідуальними замовленнями. Такий варіант підходить тим клієнтам, які не хочуть бачити на своїй ділянці типову споруду. Професійне проектування дозволяє в короткі терміни розробити оригінальну концепцію без всяких помилок в прорахунків. Ціни на проекти бань варіюються в залежності від складності конструкції і термінів виконання.

Вибираючи будівництво лазні під ключ, ви знімаєте з себе тягар турбот: всю роботу проведуть наші фахівці. Ми підготуємо ділянку, доставимо будматеріали, встановимо електрику і сантехніку. Баню побудують точно в строк, і ви зможете почати користуватися їй вже в день здачі. Крім іншого, при будівництві лазні полог, лавку, електрику з монтажем ви отримуєте в подарунок!

Ми також надаємо гарантію на експлуатацію лазні терміном на один рік. Компанія «Строй-Лідер НН» проводить будівництво лазень круглий рік, а наші менеджери працюють 7 днів на тиждень. Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та отримати вичерпну інформацію по питаннях, що цікавлять.

Схожі новини

Залишити коментар