Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Ціни на готові будинки з колоди під ключ.

Придбання заміського ділянки землі і будівництво свого власного приватного будинку далеко від міської суєти сьогодні набуває все більшої популярності і доступність для практично будь-якої сім’ї.

Заміське житло – це прекрасний спосіб позбутися від обридлого «полону» міських багатоповерхівок, загазованості мегаполісів, величезної кількості людей, тісних дворів і автомобільних пробок. Можна нескінченно довго перераховувати всі достоїнства приватного будинку закордоном міської межі, але в будь-якому випадку всі переваги очевидні. Крім того, нерідко заміське житло стає постійним місцем проживання для безлічі людей, де вони відчувають себе більш гармонійно і комфортно.

На сьогоднішній день існує велика кількість технологічних рішень будівництва заміського будинку: це і будівлі з газосилікатних блоків, цегли, панельні будинки, споруди з негорючих полімерних матеріалів, різних видів деревини, в тому числі і вдома на основі брусів з цілісних колод. Саме на описі останнього виду – зведенні будинків з колоди під ключ ми зупинимося.

Переваги будинків з оциліндрованих колод це чистота і екологічність даного матеріалу в порівнянні з усіма іншими. Колоди мають здатність «дихати», що сприяє збереженню чистої і здорової атмосфери в вашому житло. Дерево створює дивовижний мікроклімат в приміщеннях. З естетичної точки зору склепіння з цього будматеріалу виглядають натурально і красиво, вражаючи своїм виглядом і господарів і візитерів. Зовнішній вигляд такого будинку бездоганний. Монтаж зрубів з цілісних колод відрізняється відносною простотою, на відміну від каменя і бетону, ваш заміський ділянка не буде перетворений в довготривалу майданчик, завалену будівельним сміттям, який аж ніяк не нешкідливий і екологічний. Будинки з бруса не вимагають ретельної внутрішньої і зовнішньої обробки, а це економія коштів і значне зменшення часу на будівництво. Маса таких будівель на порядок менше, ніж кам’яних, що дозволяє заощадити на заливці фундаменту. Зазвичай віддають перевагу організації стрічкового фундаменту з бутобетонних сумішей, монолітних плит або залізобетону, глибина якого, звичайно, значно менше, ніж у випадку з цегляними і панельними будинками, та й витрачений час переконливо скорочується.

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Професійно підібрані і відшліфовані колоди щільно прилягають один до одного, забезпечуючи належний рівень звуко- і теплоізоляції. Сучасна технологія обробки матеріалів перед складанням зрубу включає в себе застосування різних спеціалізованих розчинів і мастик, що дозволяє захистити їх від гниття, цвілі і «нетоварного» виду. Завдяки просоченню такими компонентами зібрані з деревини споруди здатні прослужити багато років, не вимагаючи ретельного догляду, ремонту та реставрації. Зазвичай використовуються антисептичні суміші, здатні проникати вглиб волокон на кілька сантиметрів і практично навічно перешкоджати окисленню і виникненню згубної середовища мікроорганізмів. Також деякі види антисептиків мають властивість затримуватися на поверхні, утворюючи захисний шар. Сучасні розчини для обробки колод для зрубів відрізняються нешкідливістю і відсутністю токсичних складових, зберігаючи здоров’я людини. Якісна антисептична просочення не містить шкідливих для дихання органічних розчинників – альтернатива їм водорозчинні інгредієнти. Віддавати перевагу краще колодах, які пройшли обробку просочувальними розчинами на спеціалізованих підприємствах, а не в «польових» умовах – безпосередньо в момент будівництва, так як в промислових умовах деревні матеріали проходять обробний процес на спеціальному обладнанні і витримують необхідний час для придбання належних якостей.

Питання ціни на готові будинки з колоди під ключ залежить від безлічі особливостей: підготовки матеріалу і подальшої обробки, збірки несучих стін. Слід більш детально розглянути процес зведення таких будівель, щоб не прогадати у виборі і невигідно витратити свої кошти.

Вибір брусів для майбутнього житла зазвичай орієнтований на користь надійних і перевірених сортів деревини, найчастіше це «зимовий ліс», який дає швидку усадку будинку. Численне перевага віддається хвойним породам завдяки довговічності, простоті обробки і правильній формі стовбура. На відміну від колод з листяних порід хвойні бруси менше піддаються гниттю і згубного впливу шкідників. Перед придбанням готового будинку з дерев’яних брусів в першу чергу слід уточнити час (сезон) збірки. Справа в тому, що найбільш ефективно збирати зруб в зимовий період. В цьому випадку до весни основні етапи будівництва будуть завершені, а за літо будівлю пройде процес природної усадки, що дозволяє приступити до робіт по внутрішній обробці, проводці комунікацій та облаштування інтер’єру.

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Слід уважно вивчити властивості оциліндрованих колод, з яких було зібрано ваше житло, поцікавитися процесом їх обробки. Високоякісне оциліндрованої колоди проходить обрізку і шліфування на спеціалізованих верстатах в деревообробних цехах, після чого всі елементи мають однаковий діаметр і рівний профіль в розрізі. Переконатися в цьому нескладно, навіть глянувши на зібраний зруб або готовий побудований будинок. Зазвичай підбираються колоди стандартної довжини 6 метрів, але це далеко не жорсткий показник: технології та особливості проекту можуть значно відрізнятися. Мають відмінності і величини діаметрів, чим більше діаметр, тим менше колоду схильне до деформації. Також важливо звернути увагу на зовнішню поверхню деревини: вона повинна бути гладкою і чистою з мінімумом зазубрин і великих шорсткостей. Сумлінні виробники не економлять на використанні різного деревообробного обладнання: елекрорубанков, шлифмашин, інший обробної техніки. Колоди повинні пройти необхідний період просушування, що уникає розтріскування і передумов до гниття. Сушка може здійснюватися природним повітряним шляхом або прискореним методом у спеціальних печах – про подробиці процесу обов’язково слід дізнатися у виробників.

Навіть ювелірно точно підігнані колоди з мінімальними зазорами вимагають межстикових прокладок. Такі прокладки не тільки підсилюють механічну міцність, але і додають додаткову теплоізоляцію. Для цього використовують різні компоненти: клоччя, джут, льон і мох. Останнім часом набувають популярності і штучні матеріали органічного синтезу, які мають достатню нешкідливістю. Крім прокладок між колодами на готовому зрубі слід звернути увагу на шар між фундаментом і початком несучої дерев’яної стіни. Зазвичай він вимагає подкладной дерев’яної дошки шириною не менше 5-6 сантиметрів і гідроізолюючої плівки, наприклад, руберойду, хоча на сьогоднішній день є і безліч інших «інноваційних» матеріалів.

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Існує величезна кількість способів стикування колод – їх вибір обумовлюється не тільки різними інженерними та механічними рішеннями, а й естетичними вимогами покупця заміського будинку. Це чистий (німецький) кут, російський кут, з’єднання в «обло», «ластівчин хвіст», односторонній замковий паз, «вполдерева», і багато інших. Русский кут, наприклад, підійде для любителів класики, це традиційний підхід до будівництва житлових будівель, що бере свій початок з найдавніших часів. При поєднанні з гідною обробкою і вдало підібраною гамою кольорів нанесених покрить він буде чудово виглядати на вашій заміській території. З’єднання «в перев’язку з корінним шипом» отримало найбільш широке поширення завдяки простоті монтажу безпосередньо на складальної майданчику за умови максимальної міцності. «Чистий кут» з відносною простотою своєї збірки вимагає подальшої зашивання, а з’єднання з потайним шипом завдяки складної конфігурації значно трудомістким, але відрізняється підвищеною термоізоляцією і бездоганним виглядом. У будь-якому випадку вибір кутових з’єднань, з огляду на візуальні і технічні переваги і недоліки, заздрості від бажання покупця готового будинку з колод.

При придбанні дерев’яного будинку слід звернути увагу на способи кріплення колод між собою. Зазвичай для цієї мети використовуються дерев’яні або металеві нагелі. Традиційний, який використовується з незапам’ятних часів нагель – це дерев’яний брусок, виготовлений з твердих порід деревини. При використанні нагелів з дерева існує один важливий момент: як елемент кріплення, брус повинен мати відповідну міцність, тому Нагель необхідно пройти етап просушки, для цього потрібен час. З металевими кріпленнями все простіше – цвяхи зі сталі довжиною 200-250 мм прекрасно справляються зі своєю функцією, не викликаючи недовіри. Крім цвяхів в якості нагелів застосовують, округлі прути з загостреними кінцями, фрагменти арматури. При придбанні будинку, необхідно поцікавитися про наявність потайних нагелів, зазвичай їх встановлюють, починаючи з третього – четвертого вінця для додаткової фіксації.

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Наступний момент, на який слід загострити увагу – це покрівля. Для дерев’яних будинків в більшості випадків застосовуються скатні дахи різних варіантів, але їх вибір зазвичай менше, ніж для кам’яних будівель. Існують наступні варіанти покрівельних систем: двосхилі, чотирьохскатні, багатощипцеві, мансардні, полувальмовиє. Є й деякі інші види, але їх використання це вкрай рідкісний випадок. Найпоширенішим видом є двосхилий дах. Її монтаж вимагає найменших витрат в порівнянні з іншими перерахованими варіантами, що може вигідно відбитися на ціні придбаного будинку. Мансардні дахи, значно додають ціну на житло, дають можливість в облаштуванні додаткового шикарного приміщення на верхньому ярусі вашого будинку. Похилі даху дерев’яних будинків збільшують загальну термоізоляцію, сприяють самоскиди снігового покриву, стоку дощової води. Слід звернути увагу на довжину звисів покрівлі, чим вона більша, тим більше дах перешкоджає промокання стін і території, що безпосередньо прилягає до будівлі.

Серед покрівельних матеріалів, перш за все, варто відзначити металеву і керамічну черепицю, шифер, ондулін, бітумні мастики. Найбільш вигідно для дерев’яного будинку використовувати покриття з черепиці або ондулін, так як вони прості в монтажі і мають меншу вагу в порівнянні з іншими, що знижує загальне навантаження на несучі конструкції. Безумовно, яскраві кольори металочерепиці і ондулина гармонійно вписуються в картину дерев’яного будинку і радують око. А ось покрівля з профнастилу і єврошиферу для дерев’яних будинків має свої мінуси: зниження гідроізоляції і підвищення рівня шуму при опадах. Основа покрівлі, як правило, дерев’яна система крокв, які гармонійно доповнюють рублені стіни. Необхідними елементами на даху є обрешетка, призначена для надання додаткової жорсткості, що утеплюють шари і пароізоляція, слід обов’язково перевірити їх наявність.

Ціни на готові будинки з колоди під ключ

Готовий дерев’яний будинок повинен мати рівно випиляні віконні та дверні прорізи, правильну в плані прямокутну форму. Найбільш часто в профільній формі дерев’яного будинку можна застосувати квадрат, але зустрічаються і споруди більш складних конструкцій. Часто крім основного каркасу застосовують надбудови, внутрішні перекриття і додаткові приміщення. Такі будівлі можна легко модернізувати, роблячи перепланування кімнат, нові навіси, прибудови. Дерев’яні стіни піддаються порівняно легкій обробці, що дозволяє без праці проводити різні комунікації і змінювати внутрішній дизайн кімнат.

Таким чином, готові будинки з колоди під ключ мають очевидні переваги перед іншими будівлями, а простота споруди і традиційний підхід, заснований на досвіді багатьох поколінь, викликають довіру у безлічі покупців. Час, витрачений на підготовку, просушку і усадку таких будівель обов’язково окупається якістю, довговічністю і чистотою природного матеріалу. Готовий дерев’яний будинок – це невибаглива простота і природний затишок, джерело душевного здоров’я і фізичних сил для всієї родини, який не змусить шкодувати вас про витрачені кошти.

Схожі новини

Залишити коментар