Ціни на дерев’яний зруб в Києві Будинки і Лазні

Вартість зрубу в Києві

Вартість зрубу в Києві

Вартість виготовлення стрічкового, армованого фундаменту – від 10 200 руб / м 3 (робота і матеріал).

Спеціальна пропозиція

 1. Зруб лазні 3х4 метра по центрам з випуском під веранду 2,5 метра. Рубкою кута в лапу. Діаметр колоди 22-24 см. Висота зрубу 2,5 метра. Зовнішня і внутрішня стіна споруди оброблена рубанком і більш не вимагає ніякої обробки. Всі дерев’яні елементи попередньо піддаються обробці антисептиками. У комплект входить безпосередньо зруб, балки, лаги перекриття і кроквяна система.
  Ціна 55 000 рублів.
 • Зруб лазні розміром 3х4 метра по центрам з рубкою кута в лапу з зубом. Діаметр використовуваних колод 32-36 см. Висота зрубу 2,5 метра. Зовнішні стіни обстругав рубанком і не потребують додаткової обробки, внутрішні поверхні обтесаних під обшивку. Є випуски під будівництво веранди. Всі дерев’яні елементи попередньо піддаються обробці антисептиками. У комплект входить безпосередньо зруб, балки перекриття і під підлогове покриття, кроквяна система.
  Ціна 50 000 рублів.
 • Зруб будиночка розміром 5х5 метрів по центрам з рубкою кута в чашу. Середній діаметр використовуваних колод 20 см. Висота зрубу 3 метри. Стіни зовні і всередині обстругав рубанком і не потребують додаткової обробки. Є випуски під установку веранди. Всі дерев’яні елементи попередньо піддаються обробці антисептиками. У комплект входить безпосередньо зруб, балки перекриття і під підлогове покриття, кроквяна система.
  Ціна 115 000 рублей.
 • Зруб лазні розміром 4х4 метра по центрам з рубкою кута в чашу. Середній діаметр використовуваних колод 18 см. Висота зрубу 2,5 метра. Стіни зовні і всередині обстругав рубанком і не потребують додаткової обробки. Всі дерев’яні елементи попередньо піддаються обробці антисептиками. У комплект входить безпосередньо зруб, балки перекриття і під підлогове покриття, кроквяна система.
  Ціна 60 000 рублів.
 • Ціни представлені на готові зруби з урахуванням самовивозу з майданчика підрядника. Вартість монтажних робіт, а так само транспортних витрат в ціну не включена.

  Ціна на зруб в Києві

  Ціна на зруб з колоди в Києві значно варіюється, хоча по ідеї все споруди зводяться з одного і того ж матеріалу, зовні досить схожі і якість у всіх ідентично. Слід зауважити, що найдорожчі колод будинки далеко не завжди виявляються найкращої якості. На цій сторінці ми постараємося розповісти з чого формується вартість дерев’яних будинків і показати нашим клієнтам, що навіть недорогі лазні, будинки та інші дерев’яні будівлі можуть відрізнятися чудовими характеристиками.

  Втім, відмінності в ціні на зруби дерев’яних будинків можуть мати і об’єктивну складову.

  Серед найбільш значущих чинників в цьому плані є використаний для будівництва матеріал. Компанія «Добродій» пропонує своїм клієнтам кілька порід дерева з розрахунку на всі категорії користувачів. Найбільшою популярністю в наших широтах користуються сосна і ялина, а в більш дорогому сегменті ринку – кедр і модрина. Кожна різновид деревини має свої особливості, при цьому, ми гарантуємо високу якість незалежно від вибору.

  Другим по значущості чинником, що визначає кінцеву вартість споруди, є діаметр використаного колоди, а також форма паза колоди. Вартість матеріалу знаходиться в прямій залежності від товщини. Серед найпоширеніших в нашому регіоні слід виділити колоду із середнім діаметром 26 см, при цьому, в найтоншій частині воно не повинно бути тонше 22 см. Паз має округлу форму (вибереться сокирою). исключатся трикутна форма (з під пилки).

  Також важливим чинником впливає на ціну є технологія обробки колоди і спосіб будівництва. Вартість може варіюватися в залежності від обраного способу обробки деревини і подальшої рубки споруди. Сьогодні застосовуються ручна або станочная обробка колоди, канадська або російська чашка, норвезький лафет і так далі. Залежно від обраної технології змінюється обсяг необхідних робіт і, як наслідок, ціна на готовий сгрн

  На кінцеву вартість дерев’яного будинку впливає також кількість внутрішніх перегородок в готової будівлі, поверховість і висота зрубу. При розрахунку вводиться також кутовий коефіцієнт, що показує щільність рубки.

  При формуванні ціни на колод будинки і лазні враховується також наявність фронтонів, веранди і необхідності використання колод нестандартних розмірів. В цілому, вартість будівництва зростає разом з ускладненням проекту. Якщо для Вас ціна грає істотну роль, то ми завжди зможемо підібрати зруб, що відповідає Вашим можливостям і бажанням.

  визначити вартість майбутнього зрубу можна самостійно ще до початку будівництва. І хоча отримана ціна буде лише приблизно відображати реальну, проте, це дасть хороший орієнтир на майбутні витрати. Отримана сума дозволить зіставити її з готівковими коштами та підготуватися до можливих незапланованих витрат.

  Починаючи пошук компанії забудовника, перше з чим зустрічається замовник – це незліченні оголошення про продаж зрубів в Києві. І хоча список отриманих компаній може вийти величезним – серйозних фірм там буде небагато. Наші фахівці завжди охоче проконсультують Вас з усіх питань і наочно пояснять, що і скільки коштує. У пропонованому прайс-листі наведено ціни на будівництво дерев’яного будинку і виконання окремих робіт.

  Базова вартість включає:

  1. Параметри зрубу: використовується колода із середнім діаметром 24-26 см з обох сторін обстругав рубанком і не потребує додаткової обробки. Висота будинку – 3 м, лазні – 2,6 м. Рубка кута проводиться в пряму лапу з зубом. Дах пряма двосхила з висотою фронтону 3-3,5 метра. Допускається додавання мансардного поверху.
  2. У базову комплектацію входять: статеві лаги і стельові балки, в якості яких використовується колода діаметром 18-22 см, крокви з бруса з перетином 150х50 або 200х50, стійки, обрізана дошка для створення обрешітки даху, дошки на зашиття фронтонів, ліси, межвенцовий утеплювач, цвяхи, залізні і метизні вироби.
  3. Комплекс проведених робіт включає: виготовлення і доставку матеріалів, складання зрубу, установку будівельних лісів і кроквяної системи 2-х похилого даху, обрешітку і покриття даху руберойдом, обшивку фронтонів, пристрій вентиляційних отворів, підбиття утеплювача.
  4. Транспортні витрати окремо не зважають при відстанях до 50 км від МКАД.

  Copyright 2006 – 2017 «Добродій»

  Схожі новини

  Залишити коментар