Ціни на дерев’яні будинки

Ціни на будівництво дерев’яного будинку з клеєного бруса

Ціни на будівництво дерев’яного будинку з клеєного бруса

Житлове питання змушує ламати голови жителів столиці і великих міст на протязі не одного десятиліття. Поряд з такими факторами, як віддаленість від центру і вартість квадратного метра житлоплощі, при виборі місця проживання грають величезну роль екологічні характеристики. Самим екологічно чистим матеріалом для будівництва є дерево.

Будівництво дерев’яних будинків сьогодні знову набирає високих темпів. Сучасні матеріали, такі як клеєний брус . дозволяють звести теплий і надійний будинок за дуже короткий проміжок часу.

Важливе значення при будівництві дерев’яного будинку грає його кінцева ціна .

Ціни на дерев’яні будинки складаються з декількох складових:

  • Дерев’яні будинки, ціни на них зокрема, розрізняються залежно від параметрів .
  • Також великий вплив на вартість надають при будівництві будинків ціни на будівельні матеріали. Клеєний брус є на сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом за ціною і якістю.
  • Вартість будинку з клеєного бруса під ключ залежить і від складності конструкції . яку належить звести будівельникам.

Вартість будинку з клеєного бруса визначається на етапі проектування. Складаючи проекти дерев’яних будинків. фахівці враховують не тільки поверховість будівлі і його архітектурні особливості, але і кліматичні умови. наприклад, властивості грунту і рельєф ділянки, де буде зведений будинок. Від них залежатиме вигляд і конструкція фундаменту.

Розглядаючи вартість будинків з клеєного бруса, в першу чергу необхідно звертати увагу на заявлені в цінах роботи.

Послуги з будівництва дерев’яного будинку під ключ зазвичай включають в себе всі роботи, починаючи від проекту, пристрої фундаменту, і закінчуючи влаштуванням всіх внутрішніх комунікацій і якщо необхідно оздоблювальних робіт.

Зруб або будинок під ключ?

При будівництві дерев’яного будинку неминуче постає питання придбати зруб і звести надійні стіни самостійно або довірити цю важку роботу професіоналам. За підрахунками експертів, самостійне будівництво дерев’яного будинку нерідко обходиться дорожче, ніж будинок з клеєного бруса, виконаний під ключ. Закладка фундаменту, проведення комунікацій і установка дверей і вікон вимагають не тільки багато сил і часу, але і спеціальних знань і навичок.

Тому на самостійно зібрані будинки з клеєного бруса ціна виявляється на порядок вище. Різниця може становити від 40 до 60-ти відсотків.

Як оптимізувати витрати

Вирішивши звести дерев’яний будинок на власному заміському ділянці, необхідно в першу чергу визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлений сгрн Дерево на ринку зараз представлено в різних варіантах :

  • оциліндрованої колоди,
  • цілісний брус,
  • профільований брус,
  • клеєний брус.

Найкращими характеристиками володіє клеєний брус.

Клеєний брус представляє собою багатошаровий будівельний матеріал .

При виготовленні клеєного бруса сьогодні використовуються новітні технології, що дозволяють запобігти деформації несучих конструкцій внаслідок усушки деревини.

Клеєний брус є на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних матеріалів для будівництва заміських будинків, з огляду на те, що побудований з клеєного бруса будинок не вимагає часу на усадки і може бути заселений відразу після завершення будівництва.

Клеєний брус не вимагає додаткових витрат на внутрішню і зовнішню обробку приміщення. Також власникам дерев’яного будинку з клеєного бруса не доведеться витрачати кошти на утеплення будинку і на роботу додаткових опалювальних електроприладів.

Фахівці нашої компанії розроблять проект будинку з клеєного бруса спеціально для Вас. На сайті можна оформити заявку.

Схожі новини

Залишити коментар