Ціни на будівництво будинків!

Ціни на будівництво будинків

Ціни на будівництво будинків!

Зрозуміти вартість свого будинку з профільованого бруса.

Кожен м3 матеріалу для будівництва будинку коштує 15 000 рублей, таким чином помноживши кількість м3 на 15 000 рублів, Ви отримуєте вартість будинку з профільованого бруса, в який входить матеріал, доставка, збірка (під руберойд), витратні матеріали в межах 300 км від Костроми. При доставці далі оплата за 70 руб, за 1 км. У разі замовлення будинку зі звичайного бруса 1м 3 матеріалу варто 13 000 рублів.

Зрозуміти вартість свого будинку з оциліндрованих колод

Кожен м 3 матеріалу для будівництва будинку множиться на 14 000 рублів, таким чином ви отримуєте вартість свого будинку з оциліндрованих колод.

В який входить: матеріал, доставка, збірка (під руберойд), раходнікі, в межах 300 км. від Костроми. При доставці далі оплата за 70 руб, за 1 км.

Зрозуміти вартість будинку з струганого колоди ручної рубки.

Кожен м 2 стін (коробки) будинку множимо на 5 000 рублів, в цю вартість входить: матеріал, доставка, збірка (під руберойд), витратні матеріали, в межах 300 км. від Костроми. При доставці далі оплата за 70 руб, за 1 км.

Зрозуміти вартість розрахунку стрічкового фундаменту.

Куби залитого бетону множимо на 12 000 рублів, отримуєте вартість фундаменту в який входить: бетон, доставка, арматура, опалубка, витратні матеріали, робота – під ключ.

Працюємо без передоплати на брус і профільований брус.
Працюємо з передоплатою в розмірі 40% на колоду і оциліндрованої колоди.
Ми працюємо за готівковим і безготівковим розрахунком.

Необходімние документи:

Ви можете завантажити зразок договору Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок додатка до договору Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок акта прийому передачі будівельних матеріалів Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок договору на будівництво фундаменту Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок додатка 1 до договору на будівництво фундаменту Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок додатка 2 до договору на будівництво фундаменту Ціни на будівництво будинків!

Ви можете завантажити зразок акта прийому передачі фундаменту Ціни на будівництво будинків!

Ціни на наші будинки з колоди і бруса доступні всім, ми будуємо без посередників. Затребуваність будь-якого товару, залежить від його вартості, так було завжди. Ми вважаємо, що найважливішим є те щоб товар доходив до покупця без націнок і посередників, тоді ціна завжди влаштує покупця.

Компанія Еко Дім Мені один з виробників будинків з бруса і колоди в Костромській області. На ринку будівництва ми давно завоювали авторитет і довіру клієнтів. Нами побудовано безліч дерев’яних будинків, лазень і котеджів. Якісний ліс, наявність техніки та власного виробництва пиломатеріалів, а також свої ділянки виписаного лісу, дають нам можливість плідно працювати і дарувати радість нашим клієнтам.

Хочеться особливо відзначити і те, що підбір кадрів для виконання робіт проводитися, особисто перевіривши кожного тесляра і столяра на його професіоналізм, відповідальність до роботи і головне тверезість, що безпосередньо позначається на термінах виконання робіт.

Не дивуйтеся нашим низькими цінами на будинки з колоди і бруса, вони такі лише тому, що ми будуємо дерев’яні будинки і лазні своїми руками, прямо на вашій ділянці, а значить, ви отримуєте недорогі і добротні будинки з колоди і бруса з рук в руки.

Схожі новини

Залишити коментар