Ціни і терміни на будівництво каркасних будинків з СИПпанелей!

Ціни і терміни

Ціни і терміни

Вартість кв.м. будинки під обробку
від 9 600 грн!

У вартість включено каркас з СИП-панелей, перекриття, доставка, зборка, пристрій покрівлі, вікна, двері.

НЕ УПУСТІТЬ СВІЙ ШАНС ПОБУДУВАТИ ДІМ ВИГІДНО!

Замовити будівництво будинку своєї мрії Ви можете по телефону +7 (495) 210-72-78

Ціни і терміни на будівництво каркасних будинків з СИП-панелей!

Від чого залежить вартість квадратного метра будинку

На вартість будівництва будинку впливають різні фактори: розміри будинку, матеріали, кількість перегородок, поверхів, терас, ґанків, вікон тощо. Тому, для розрахунку вартості за квадратний метр правильніше використовувати будівельну площу будинку.

будівельна площа розраховується за зовнішнім габаритним розмірам будинку: підсумовується площа кожного поверху, а також всіх виступаючих конструкцій (терас, балконів, ганку, еркерів і т. п.). На вартість квадратного метра будівельної площі безпосередньо впливають ряд факторів:

Фундамент. Площа пальового фундаменту, хоча і впливає на його вартість, але незначно. При цьому, якою б площі не був будинок, фундамент зводити потрібно, а це значить, що фундамент неминуче внесе свою лепту в подорожчання квадратного метра невеликого будинку.

Поверховість. Квадратний метр будівельної площі в одноповерховому будинку коштує дорожче, ніж в двоповерховому. Однакова площа, розподілена по одному поверху, буде коштувати дорожче, ніж, якби це була площа, розподілена на два поверхи. Якщо ця площа розподілена на два поверхи і один з них мансардний, то вартість за таку площу буде ще менше. -Весь секрет в тому, що площа і, відповідно, вартість даху, фундаменту і перекриттів у одноповерхового будинку більше, ніж у двоповерхового будинку, а у двоповерхового будинку з мансардою не потрібно робити горищне перекриття.

Специфіка проекту. Найдешевше вартість типового будинку з класичною дахом. Різні оригінальні архітектурні рішення призводять до подорожчання егостоімості.

Через те, що висота будинку, дуже часто, є стандартною, фіксованою величиною, а довжина будинку, є величиною змінною, виникає математичний ефект, того що вартість будинку зменшується пропорційно зростанню його площі. Наприклад, зменшення довжини будинку в два рази, веде до зменшення площі стін в два рази і в чотири рази площі будинку.

Вартість будівництва в компанії «Термовілла»

Ми прагнемо оптимізувати процес будівництва так, щоб наші клієнти могли отримати якісне житло за оптимальною ціною. В середньому вартість квадратного метра будівельної площі вTERMOVILLA становить 9600 грн Однак, вартість будівництва кв. метра саме Вашого будинку може бути як нижче, так і вище. Як ми вже відзначили, на неї безпосередньо впливає ряд факторів. Надішліть обраний Вами проект будинку, і ми зробимо точний розрахунок вартості будівництва, виходячи з площі і специфіки, саме, Вашого будинку.

терміни будівництва

Процес зведення будинку, готового до оздоблювальних робіт, займає від 4 до 6 тижнів з моменту початку співпраці з нашою компанією:

  1. Проектування або адаптація готового проекту – 2 тижні (при оперативному узгодженні з боку замовника).
  2. Зведення фундаменту – 1 день.
  3. Зведення «теплого контуру» (стіни, підлоги, стелі, покрівля, вікна та вхідні двері) площею до 350 кв. м – 2-4 тижні в залежності від поверховості будинку.

етапи оплати

Після етапу проектування або затвердження робочого проекту, а також після затвердження докладної кошторису на будівництво вашого будинку, ми переходимо до самого процесу будівництва.

При цьому вам не потрібно оплачувати відразу все будівництво. Оплата здійснюється в кілька етапів. Така схема знижує фінансове навантаження на замовника і дозволяє йому переконатися в якості робіт та дотримання термінів реалізації кожного етапу.

1. Підписання договору. На цьому етапі ви оплачуєте тільки вартість СИП-панелей і пиломатеріалів, щоб ми могли запустити їх у виробництво.

2. Монтаж фундаменту. Ви оплачує фундамент тільки тоді, коли він готовий.

3. Монтаж стін і перекриттів. Оплата здійснюється після завершення монтажних робіт, коли повністю зведений домокомплект.

4. Монтаж покрівлі. Оплата матеріалів покрівлі і її монтажу проводиться після завершення монтажних робіт.

5. Завезення вікон і вхідних дверей, їх монтаж. Оплата матеріалів і монтажних робіт проводиться після установки дверей і вікон.

етапи співпраці

КРОК 1.Вибір проекту і попередній розрахунок вартості.

  1. Ви вибираєте готовий проект з нашого каталогу спецпропозиції і отримуєте докладний розрахунок вартості його реалізації. В такому випадку будівництво починається в мінімальні терміни – вже через кілька днів.
  2. Ви хочете адаптувати готовий проект (можна взяти як проект з нашого каталогу, так і будь-який інший сподобався вам проект будинку, в тому числі і з інших матеріалів – цегли, піноблоків, бруса і т. Д.) У відповідності зі своїми побажаннями. Або Ви хочете замовити індивідуальне проектування за своїм власним ескізом. В такому випадку на підготовку і узгодження проекту піде близько 2-х тижнів. Ми пропонуємо індивідуальне проектування або адаптацію проекту безкоштовно, якщо ви замовляєте у нас будівництво. Дані роботи проводяться професійними архітекторами-проектувальниками, які готують детальний робочий проект, на основі якого ми надаємо Вам детальну прозору і зрозумілу кошторис з розрахунком вартості будівництва.

КРОК 2.Узгодження планів поверхів з замовником, розробка та погодження робочого проекту, складання точної кошторису.

КРОК 3.Підписання договору і узгодження точних термінів будівництва.

КРОК 4.Заїзд бригади, проведення будівельних робіт, включаючи технічний нагляд. Поетапна оплата.

Безпосередньо про етапи будівництва будинку ви можете почитати тут .

Хочете розрахувати, скільки буде коштувати будівництво саме вашого будинку і скільки часу воно займе? Зв’яжіться з нами і ми підготуємо індивідуальні розрахунки.

Увага! У компанії «Термовілла" не підтримується недобросовісна в будівництві заміської нерухомості практика, коли попередній кошторис для залучення клієнта навмисно занижується, а після підписання договору і початку робіт він стикається з «сюрпризами» і змушений платити набагато більше, ніж планував спочатку. Ми впевнені, що чесні відносини з замовником – основа успішного бізнесу і прагнемо відразу надати прозорий і повний попередній розрахунок, який буде максимально відповідати остаточної кошторисі. Ми впевнені, що після роботи з нами, Ви обов’язково порекомендуєте нас своїм знайомим і друзям!

Спеціальні пропозиції на будинки з SIP-панелей

Ціни і терміни на будівництво каркасних будинків з СИП-панелей!

Вілла Марсель

Схожі новини

Залишити коментар