Ціна збірки будинку з профільованого бруса розміри готового зрубу

Вартість будівництва будинку з профільованого бруса

Вартість будівництва будинку з профільованого бруса

Будинок з профільованого бруса – найбільш швидкий і вигідний варіант будівництва житла. Дерев’яні зруби відмінно вписуються в заміський ландшафт, відрізняються високими показниками енергозбереження і не вимагають потужного фундаменту.

Ціна збірки будинку з профільованого бруса, розміри готового зрубу

Вартість будівельного комплекту для спорудження такого будинку набагато менше конкуруючих матеріалів, які традиційно використовуються при складанні будівель з бруса. Крім того, натуральна деревина виглядає привабливо і не потребує додаткової обробки, що впливає на остаточну ціну робіт.

Збірка будинку з профільованого бруса – поетапний технологічний процес, який включає в себе:

  1. Зведення стін на заздалегідь підготовленому майданчику.
  2. Просвердлення і фіксація бруса дерев’яними нагелями.
  3. Монтаж балок і крокв покрівельної системи.

Залежно від розмірів будівлі і складності архітектурної композиції, досвідчені майстри можуть спорудити будинок з профільованого бруса за 5-30 днів. Простота складання пояснюється конструктивними особливостями самого матеріалу. Профільований брус, що виготовляється на сучасному обладнанні, відрізняється високою точністю розмірів і правильним розташуванням пазогребневих з’єднань.

Ціна збірки будинку з профільованого бруса, розміри готового зрубу

Вартість будівництва будинків з бруса становить від 2500 до 5000 рублів за 1 м3 стін, в залежності від архітектурної складності проекту і конструктивних особливостей споруди. У перерахунку на квадратні метри ціна вийде близько 1500 рублів. Ці показники характерні лише в тому випадку, якщо комплект для будинку купується без монтажу.

Іноді вартість збірки може досягати 40-50% від ціни всіх необхідних матеріалів. Тому набагато вигідніше замовляти комплексну послугу з будівництва під ключ, так як більшість компаній, що займаються складанням зрубів, мають в своєму розпорядженні виробничі потужності для виготовлення всіх необхідних пиломатеріалів. У цьому випадку до вартості будинку зазвичай входить типовий проект, підготовлений профільований брус, його доставка і збірка. Деякі компанії пропонують повний набір послуг – від заливки фундаменту і монтажу стін до настилу підлог і зведення даху.

Готовий брусових комплект із збіркою можна купити за такими цінами:

Деревина природної вологості

Загальні поради і рекомендації

Перед тим як купити дерев’яний будинок, слід продумати його параметри і планування. Так, ціна будівництва зрубу в півтора поверху зменшує собівартість і економить корисну площу. Що стосується самої збірки, то тут на ціну впливають кілька факторів, наприклад, характеристика і ландшафт ділянки (ухил, неправильні розміри), а також віддаленість від виробництва і наявність зручного під’їзду до майданчика.

Крім економічних, будівництво будинків з профільованого бруса має цілий ряд особливостей, які також впливають на остаточну вартість проекту:

1. цей процес поетапний і вимагає додаткового часу на усадку будинку, особливо якщо він був побудований з непросушених дерева природної вологості. Спочатку закладається фундамент, а також силова частина споруди – стіни та покрівлю, після чого будинок відстоюється не менше півроку. За цей час стіни проходять вертикальну усадку і позбавляються від зайвої вологи;

2. збірка зрубу повинна відбуватися без застосування металевих кріплень і деталей, які перешкоджають рівномірної усадки і сприяють виникненню вогнищ гниття від конденсату і корозії металу. Для фіксації колод слід використовувати дерев’яні нагеля;

Ціна збірки будинку з профільованого бруса, розміри готового зрубу

3. стіна з профільованого бруса має безліч прямих щілин і тому може сильно продуватися. Міжвінцевий утеплювач у вигляді деревно-целюлозного волокна або джуту є відмінною ізоляцією, яка ефективно захищає з’єднання і не перешкоджає природному волого і повітрообміну між рядами стінового матеріалу. Для лазні краще використовувати як утеплювач натуральний мох.

Єдиним істотним недоліком будинку з бруса є його сприйнятливість до високої вологості і відкритого вогню. Для того щоб звести до мінімуму можливість виникнення цвілі і загоряння деревини, слід обробити її вогнебіозахисні складами. Бажано застосовувати засоби, що пройшли відповідну сертифікацію, ціна яких хоча і вище, проте гарантує якісний результат. І хоча такий захід збільшує вартість, нехтувати їй не варто. З її допомогою дерево простоїть набагато довше.

Схожі новини

Залишити коментар