Ціна на цегельний будинок під ключ

Цегляні будинки під ключ

Ціна на цегельний будинок під ключ

Наша компанія надає послуги з оформлення документів на землю, межування земельних ділянок, геодезії та геології. Також можемо допомогти в оформленні технічних умов і в укладення договору на поставу електроенергії, газу, водопостачання будинку. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: +7 (831) 283-51-62

Якщо Ви придбали ділянку і відразу плануєте перейти до будівництва нового будинку, то Ви можете не відкладати це питання на два три місяці заради отримання дозволу на будівництво! Наші фахівці допоможуть оперативно зібрати всі необхідні документи, проведуть топографічну зйомку земельної ділянки, складуть схему планувальної організації та отримають містобудівний план, щоб в найкоротші терміни отримати дозвіл на будівництво Вашого будинку.

Цегляні будинки під ключ

Хочете побудувати цегельний будинок під ключ, але вважаєте, що заощадити на будівництві можна тільки в тому випадку, якщо виконувати всі процеси власноруч? Звичайно, в цьому випадку вам не доведеться платити будівельної компанії або бригаді шабашників, але хто гарантує, що всі роботи будуть виконані якісно і скільки піде часу на таке будівництво будинку з цегли під ключ?

Компанія Строй Термо готова зробити вашу мрію реальністю і взятися за розробку проектів і будівництво цегельних будинків під ключ будь-якого масштабу і складності, довести весь процес до стану повної готовності до експлуатації і з гарантією якості всіх виконаних робіт і дотримання термінів.

Вже сьогодні наша компанія готова запропонувати сотні різних цегляних будинків з розрахованої вартість.

Ціна на цегельний будинок під ключ

З чого складається ціна на будівництво будинку під ключ?

Збираючись побудувати власний заміський будинок, кожна людина замислюється над питанням, у скільки обійдеться йому будинок з блоків під ключ або цегляний будинок під ключ. Фахівці нашої компанії пропонують спільно розібратися, з чого ж складається вартість цегляного будинку під ключ.

Головний фактор, який впливає на будівництво будинків з піноблоків під ключ це його загальна площа, кількість кімнат, наявність цокольного поверху або гаража. У будь-якому випадку заміський будинок повинен бути комфортним, затишним і призначеним для тривалого проживання в будь-який час року. Площа будинку визначає обсяги будівельно-монтажних робіт і обраними матеріалами для фундаменту, несучих стін і покрівлі. Тому багато компаній пропонують цегляний будинок під ключ, ціна якого вказана за один квадратний метр. У більшості випадків така розрахункова вартість зручна, як для виконавця, так і для замовника.

Основні фактори ціноутворення

До основних факторів, які впливають на вартість будівництва будинку під ключ, відносяться матеріали і технології будівництва. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії працюють майже з усіма будівельними матеріалами, знають всі сучасні технології та розробки, які використовуються при малоповерховому будівництві, володіють великим досвідом роботи і готові запропонувати вам цегляні будинки під ключ недорого. Ціни проектів і будівництва так само залежать від ландшафтних і кліматичних особливостей. Ідеально рівні ділянки можна зустріти рідко, а суворі кліматичні умови Росії вимагають додаткового утеплення цегляного будинку. Так само не варто забувати про прокладання інженерних комунікацій, тому що вибір тієї чи іншої інженерної системи може значно вплинути на вартість будівництва.

Перелік факторів можна продовжувати до нескінченності все залежить від проекту будинку і побажань замовника. Ми пропонуємо детально ознайомитися з нашими готовими проектами цегляних будинків, і вибрати той, який буде вам до душі.

Схожі новини

Залишити коментар