Ціна будівництва котеджів і будинків з газобетону

Ціна на будівництво будинку з газобетону

Ціна на будівництво будинку з газобетону

Вартість будівництва будинку з газобетону в СПб на 2017 рік включає матеріал, доставку і роботу.

* У таблиці вказана орієнтовна вартість, точна вартість розраховується індивідуально в залежності від переліку видів робіт або за проектною документацією.
Вартість 1 м2 береться за загальною площею забудови (по зовнішньому обводу всіх поверхів будинку)

* Вказана вартість не є публічною офертою.

Для складання попереднього кошторису досить зробити замовлення по телефону (812) 966-96-42 або скористатися формою зворотного зв’язку з зазначенням номера проекту або посилання на проект будь-якої архітектурної студії.

Компанія FM Строй пропонує три основні варіанти будівництва будинку з газобетону:

1) базова коробка 14000 рублів за один квадратний метр;

2) із зовнішнім оздобленням 19000 рублів за один квадратний метр;

3) під чистову обробку 24000 рублів за один квадратний метр.

У позначену вартість входять безпосередньо роботи, доставка матеріалів, використання спеціалізованого устаткування і техніки.

Кожен варіант включає певний перелік робіт. Розглянемо докладніше всі надані послуги і ціни при будівництві будинків з газобетону.

Базова коробка

При замовленні такої будови виконується наступні елементи:

 • фундамент здійснюються всі підготовчі земляні роботи, укладається геотекстиль, подушка з піску і щебеню, робиться закладка під комунікації, обов’язково основа під будівлю гідроізолюється, в’яжеться арматурний каркас з арматури діаметром 12 міліметрів. В якості фундаменту виступає залізобетонна плита 300 міліметрів. Використовується бетон марки М300. На будівництво заміських будинків з газобетону ціна обов’язково включає всі ці роботи.
 • стіни проводиться відсічна гідроізоляція, кладка зовнішніх стін товщиною 375 міліметрів, що несуть внутрішні 250 міліметрів. Вони армуються арматурою діаметром 8 міліметрів кожні три ряди.
 • Залізобетонний армирующий пояс, залізобетонні перемички для вікон і дверей. Використовується арматура діаметром 10, 12 міліметрів і утеплюється Піноплекс 100мм.
 • залізобетонне перекриття товщиною 160 міліметрів з пристроєм опалубки, утепленням торців, двох’ярусної арматурою. Бетон береться марки М300.
 • покрівля проведення отсечной гідроізоляції, повний цикл робіт від мауерлата до монтажу безпосередньо покрівельних матеріалів.
 • Вентиляційні і димоходние канали.

З декоративним зовнішнім фасадом

Якщо ви замовите котедж із зовнішнім оздобленням, то на будівництво будинку з газобетону ціна, позначена вище, буде включати в себе ще такі елементи.

 • Металопластикові вікна та вхідні двері.
 • Фасадна штукатурка системиCeresit.
 • Оздоблення цоколя декоративним каменем, зашивання звисів ПВХ софітами, ПВХ водостічна система.
 • Під чистову обробку

  Чистова обробка включає в себе ще такі елементи.

  1. Інженерні та комунікаційні мережі.
 • Міжкімнатні перегородки, стяжка підлоги і інші моменти внутрішнього оздоблення під чистову.
 • Останній варіант під чистову обробку вибирають найчастіше, оскільки ціна на будівництво котеджів з газобетону в результаті виходить відносно невисокою. Дешевше замовити всі роботи в одній компанії, ніж шукати різних виконавців.

  Будівництво під ключ

  Будівництво будинків з газобетону під ключ здійснюється після всіх узгоджень виду і ціни використовуваних матеріалів для внутрішньої обробки.

  Ціна на будівництво з газобетону вже була вказана на самому початку матеріалу. Тепер для повної ясності залишилося вказати терміни.

  Зведення базової коробки займає 3-4 місяці, роботи із зовнішньою обробкою 5 місяців, з внутрішньої 6-7 місяців.

  Оперативність і якість гарантуємо. Телефонуйте!

  Компанія FM Строй також виконає наступні види робіт:

  Схожі новини

  Залишити коментар