Ціна будівництва будинку

Ціна будівництва будинку

Ціна будівництва будинку – 2

У попередній статті ми порівнювали ціни на будинки з дерева. У цій – порівняти вартість будинків із силікатної цегли, газобетону і каменю, а також дізнаємося вартість купольного будинку.

Ціна будівництва будинку

Цегляний будинок

Будинок із силікатної цегли з товщиною кладки 380 мм і зовнішньої штукатуркою можна побудувати всього за 36 767 $. Вартість будівництва із силікатної цегли починається від 162 $ / кв. м. що дешевше, ніж ціна на будівництво з інших видів цегли. Але через велику витрату на опалення – 961 $ в рік – висока і середня вартість річної експлуатації такого будинку – тисяча чотиреста шістьдесят два $, що і робить цей цегляний будинок не дешевим варіантом в подальшому обслуговуванні.

Ціна на будинок із силікатної цегли з товщиною кладки 380 мм, утеплений і оштукатурений вийде ще дорожче – 43 450 $. Однак це допоможе значно заощадити на опаленні – 393 $ в рік. Правда, при цьому може виникнути необхідність згодом заміни стінового утеплювача, що підвищує витрати на експлуатацію будинку – 1077 $ в рік.

Газобетонний будинок

Будинок з газобетонних блоків із зовнішньої штукатуркою – досить економний варіант будівництва: 176 $ за 1 кв. м, що становить близько 40 011 $ за всю споруду. Витрати на опалення будинку з газобетону оцінюються в 407 $ в рік, а середні витрати на експлуатацію складуть всього 979 $ в рік. Однак через особливості газобетону, стіни зажадають додаткового догляду та спеціальної обробки від грибка і цвілі. Але особлива геометрична форма газобетонних блоків дасть можливість використовувати більш прості і економні варіанти для подальшої обробки стін. Вартість будівництва будинку з газобетонних блоків з фасадом з лицьової цегли – 41 112 $. При цьому, витрати на опалення будуть 427 $ в рік, а середня ціна річної експлуатації – також 979 $. При облицюванні будинку з газобетону між двома різними по паропроникності матеріалами залишається місце, яке забезпечує вентиляцію. Відсутність такого зазору спричиняє зниження теплотехнічних параметрів стіни. Дотримання умов зберігання матеріалу і технологій будівництва дозволить прослужити будинку з газобетону не одне покоління.

Кам’яний будинок

Кам’яний будинок з великоформатного поризованного каменю 14,5NF з зовнішньої штукатуркою. Вартість будівництва – 49 302 $. Плата за опалення невисока – 421 $ в рік, що пов’язано з хорошими теплозберігаючі показниками матеріалу, що дозволяють суттєво економити на обігріві будинку. Великоформатний поризований камінь досить економічний. Вартість річної експлуатації будинку з нього складе тисячі шістьдесят-дві $.

Кам’яний будинок з великоформатного поризованного каменю 14,5NF з отделкойліцевим цеглою коштуватиме 50 220 $, що дорожче будинків з газобетону, силікатної цегли або бруса. Зате такі стіни в майбутньому не зажадають капітального ремонту. Річні витрати на опалення не великі і складуть 409 $. Вартість експлуатації такого будинку – 1042 $ в рік.

Кам’яний будинок з поризованного каменю 2NF (510 мм) з зовнішньої штукатуркою. Вартість спорудження такого будинку набагато нижче, ніж ціна будинків з великоформатних цеглин – 45 767 $. Завдяки поризованих матеріалу річні витрати на опалення невеликі – 421 $. Крім того, будівлі, побудовані з поризованих блоків, значно дешевше в подальшому обслуговуванні. Річна експлуатація обійдеться в 1022 $, що поступається лише будинкам з газобетону.

Для довідки. NF – це розмір стандартного цегли. Цифра, що стоїть перед цими літерами, показує, у скільки разів даний великоформатний цегла більше стандартного.

купольний будинок

Купольний будинок (геод) – це не тільки будова фантастичного дизайну, а й особлива атмосфера всередині самої будови. Мода на екологічний спосіб життя робить вдома у вигляді сфер все більш затребуваними, а відносна легкість конструкції, швидкість зведення і прості технології будівництва – доступними для будівництва і подальшого придбання.

Ціна будівництва будинку

Високаяекологіческая безпеку, використання у виробництві високоякісної деревини хвойних порід, можливість мінімізації тепловтрат, стійкість і надійність конструкції – основні плюси купольних будинків. Є доповнення до комплектів сферичних будинків у вигляді утеплення купола, підбору системи опалення та вентиляції, додаткової установки систем автономного енергопостачання: сонячних батарей і вітрогенераторів, теплонасосів, вакуумних колекторів. Конструкція сфери дозволяє вільним чином планувати простір.

Є можливість самому зібрати купольний будинок завдяки докладної інструкції до комплектів-конструкторам, що дозволить значно заощадити на будівництві. Але ви повинні бути готові до того, що будівництво купольного будинку влетить вам у копієчку. Витрати на будівництво будинку площею 220-260 кв. м становлять від 70 000 $ за вартості подальшої експлуатації – від 315 $ за 1 кв. м. При самостійній збірці ціна буде нижчою і складе близько 197 $ за кв. м. Витрати на подальшу експлуатацію купольного будинку залежать від обраної комплектації, проте відомо, що вони в рази нижче, ніж витрати на традиційні типи приватних будинків. Про це можна почитати в статтях Майбутнє: купольное домобудівництво і Купольний будинок для російської родини.

Схожі новини

Залишити коментар