Ціна будівництва будинків під ключ недорого в Києві

Будівництво будинків під ключ

Будівництво будинків під ключ

Життя сучасної людини це постійна суєта і зайнятість, великий обсяг невідкладних справ і термінових планів. Нерідко все це не залишає нам часу і можливостей займатися якимись побутовими, особистими питаннями. Така ж проблема виникає, коли мова заходить про будівництво житла заміського будинку або котеджу. Самостійно планувати всі будівельні роботи і купівлю необхідних матеріалів вдається далеко не всім. Тому найкращим варіантом може стати будівництво будинку під ключ. Яке б житло ви не хотіли створити елітний будинок для великої родини або одноповерховий котедж для сезонного відпочинку, будівництво будинку під ключ зможе втілити ваші мрії в життя і при цьому обійтися недорого.

Будинки під ключ: варіанти матеріалів

Типи зводяться під ключ будинків по виду будівельного матеріалу можуть бути самими різними. До найбільш актуальних відносять:

  • Заміські будинки з дерева. Способи дерев’яного будівництва будинку під ключ варіюються в залежності від породи деревини і виду матеріалу. Котеджі з цілісних колод це по-справжньому елітне житло, зведення якого вимагає великого професіоналізму і достатніх матеріальних витрат. Коштує такий будинок під ключ аж ніяк не дешево, проте його зовнішній вигляд, екологічність і прекрасні експлуатаційні характеристики, безсумнівно, стоять витрачених коштів.

З дерев’яного бруса можна швидко і недорого створити будинок під ключ, який прекрасно прослужить вам довгі роки. Сучасні методи обробки профільованого бруса захищають матеріал від гниття, пожежонебезпеки, грибка і паразитів, зберігаючи зовнішній вигляд деревини і її корисні властивості.

Альтернативний варіант це клеєний брус, який проводиться з заздалегідь висушених дерев’яних смуг. Після сушіння ці смуги склеюються в формі бруса так, щоб зовні перебувало понад цінні породи дерева, а всередині економічні сорти. Це відмінний спосіб побудувати будинок під ключ недорого, заощадивши кошти на відсутності оздоблювальних робіт і просочення стін.

  • Цегляні будинки. Коштують цегляні будинки під ключ теж не дешево, проте їх міцність і стійкість до будь-яких зовнішніх впливів виправдовують витрачені кошти. Варіанти цегляної кладки дозволяють створювати найрізноманітніші архітектурні рішення як прості і лаконічні, так і складні конфігурації. Використання облицювальної цегли для обробки, в комплексі з цікавим проектним рішенням, здатне гармонійно вписати споруду в навколишнє середовище, зробити його стильним, презентабельним і незабутнім. Цегляний будинок одна з найбільш довговічних будівель, і тому ціна на будівництво такого будинку під ключ, безумовно, виправдовує себе.
  • Каркасні котеджі. Каркасне будівництво будинку під ключ може недорого і оперативно здійснити ваші мрії про ідеальний житло. Такі котеджі підходять для постійного проживання і з огляду на прекрасній теплоізоляції значно економлять витрати на опалення. Завдяки каркасної технології складання будинки зводяться за все за кілька місяців і після оздоблювальних робіт повністю готові до експлуатації. Ціна на будівництво каркасного будинку під ключ найнижча в порівнянні з іншими техніками всесезонного будівництва.
  • Будинки з газосилікату. Будинки під ключ з газосилікатних блоків мають чудову звукоізоляцію і пожежостійкість. Завдяки пористості матеріалу стіни котеджу будуть добре зберігати тепло і в той же час захищати мешканців від літньої спеки. Високі швидкості будівництва забезпечуються великими габаритами блоків і їх легким вагою. Що стосується цін на будівництво будинків під ключ з газосилікату, то вони знаходяться в середньому сегменті і доступні більшості бажаючих.

Будинок мрії з компанією Століття!

Будинки під ключ в Києві і області одна з найпопулярніших послуг в будівельній сфері. Однак довіряти її можна лише професійної фірмі з командою висококваліфікованих фахівців. Компанія Століття готова запропонувати вам всі можливі послуги в сфері заміського будівництва. Якщо ви мрієте про будинок під ключ в Києві, то наші архітектори допоможуть створити необхідні проектні креслення, інженери підібрати матеріали і розробити план дій, а дизайнери запропонують різні варіанти обробки. Комплекс цих рішень буде втілений в життя досвідченими будівельниками, і ви отримаєте саме той будинок, про який мріяли.

Схожі новини

Залишити коментар