Чи слід вибрати проекти котеджів з гаражем або краще будувати без нього СК Нова Земля ь

Чи слід вибрати проекти котеджів з гаражем або краще будувати без нього

Головна → Статті про житловому будівництві → Чи слід вибрати проекти котеджів з гаражем або краще будувати без нього?

Чи слід вибрати проекти котеджів з гаражем або краще будувати без нього?

Непросто уявити заміський будинок без автомобільного гаража, тому що одна машина або навіть кілька стала нормою для звичайної сім’ї, а машини обов’язково потрібно зберігати в закритому приміщенні. Саме тому перед вами стоїть дилема, вибрати чи проекти котеджів з гаражем або побудувати його окремо від будинку? На наявність гаража в будинку впливає дуже багато: це і розмір земельної ділянки, і зручність і комфорт проживання в подібному будинку, і вартість будівництва.

Фахівці нашої компанії працюють в сфері будівництва вже 20 років, і вміють розробляти проекти котеджів як з гаражем, так і без нього. У нас ви можете замовити проекти котеджів в Тюмені в повній відповідності з вашими смаками, від класичного до лаконічного.

Тим не менш, які вибрати проекти котеджів з гаражем або без нього? Переваги будинку з гаражем очевидні і лежать на поверхні. Наприклад, не доведеться мокнути на вулиці під снігом або дощем, та навіть надягати верхній одяг, якщо, припустимо, ви забули мобільний на сидіння. Можна хоч в вечірніх туфлях сідати в машину, немає необхідності надягати ще й повсякденне взуття. Важливий і той факт, що гараж, вбудований в заміський будинок, мінімізує розчищення під’їзних шляхів від снігу в зимовий час року.

Ніхто не відміняв і можливість обладнати теплий гараж. Якщо він вбудований в будинок, то він набагато зручніший, ніж стоїть окремо. Чому? Перш за все, тому що систему опалення в рази легше монтувати. Крім того, якщо ви оберете проекти котеджів з вбудованим гаражем, зовсім не обов’язково використовувати це приміщення за прямим призначенням. Тому будинок з гаражем слід спроектувати навіть в тому випадку, якщо у вас ще немає свого автомобіля. У гаражі можна зберігати різні речі, облаштувати котельню і т.д. Загалом, кожен вибирає, як йому зручніше.

Проекти будинків з гаражем бувають в різних стилістичних рішеннях, в різних цінових категоріях. Такі будинки можуть бути одно- і двоповерховими. Тому ви можете вибрати той проект, який вас влаштовує в усіх відношеннях і за ціною, і за зовнішнім виглядом, і за стилістичним якостям. А вже якщо у вас є автомобіль або навіть кілька, будівництво гаража просто обов’язково, тому що будь-яка машина вимагає до себе максимально дбайливого ставлення, щоб функціонувати довго і без проблем.

Деякі особливості проектування будинку з гаражем

Найголовніша особливість в тому, що прибудований гараж має з будинком загальний фундамент, а не просто вбудований в будинок. Крім того, в такому гаражі обов’язково організувати хорошу систему вентиляції, щоб не заважав запах бензину. Для багатьох найзручнішим варіантом є проектування цокольного поверху і розташування гаража в ньому.

Чому деякі люди не хочуть будувати котеджі з вбудованим гаражем? Багатьом не подобається шум від автомобіля, чутний і в будинку, а також запах бензину. Від другої проблеми можна позбутися, організувавши в гаражі вентиляцію. Першу проблему можна вирішити, якщо уважно поставитися до матеріалів, з яких буде побудований гараж. У проектах нашої компанії передбачаються заходи щодо ізоляції запаху і шуму. Гараж, розташований в будинку, цілком можна відокремити від житлової частини тамбуром і подвійним каскадом дверей, і шум з запахом не турбуватимуть мешканців, а наявність гаража в будинку принесе тільки плюси.

Довіряйте професіоналам при будівництві котеджів (і неважливо, з гаражем або без нього). Для наших фахівців немає нездійсненних завдань, тому що за свій довгий стаж роботи вони здійснювали всі проекти, які тільки можливі.

Чи слід вибрати проекти котеджів з гаражем або краще будувати без нього, СК Нова Земля, ь

Популярні проекти

Схожі новини

Залишити коментар