Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Якщо вважаєте себе успішною людиною і ні за яких обставин не допускаєте негативного результату в роботі, то з упевненістю заявляємо: ми виконаємо Ваше замовлення, повністю. Відповідаючи цим принципам!

Будинок Баня Сад – це унікальна компанія, багатогранність діяльності якої не може не захоплювати!
Основний напрямок нашої компанії – будівництво будинків . побутівок і бань з бруса . З проектами Ви можете ознайомитися розкривши меню будинки і лазні. При виборі бруса обов’язково ознайомтесь зі статтею поради, де докладно описані особливості матеріалів, в співвідношенні ціни і якості.
Ваш будинок здається вам застарілим і ви хочете змінити фасад будівлі. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!
Наша компанія надає послуги з реконструкції заміського житла . зміна внутрішнього планування і фасаду будівлі, зміцнення дверних прорізів, посилення фундаменту, перебудову покрівлі.

Поповнення в родині і не вистачає кімнат, а перепланування не принесе належного результату – задумайтеся про будівництво прибудови або додаткового поверху.

Для комфортного переміщення між поверхами в будинку, ми так само встановлюємо дерев’яні сходи, які додадуть затишок і прослужать вам довгі роки.

Так само наша компанія надає демонтажні послуги . Під такими ми маємо на увазі демонтаж будинку (знесення будинку), демонтаж лазні (знесення лазні), демонтаж фундаменту, демонтаж стін (знесення стін) з різних матеріалів, таких як цегла, бетон, піноблок та інші.
розділ демонтаж Ми виконуємо роботу швидко, максимально безшумно і без шкоди для інших об’єктів (підлога, стіни).

Також наші фахівці професійно виконують зварювальні роботи будь-якої складності. Тут доцільно зазначити, що правильне приварювання гаражних петель, якісно виготовлені гаражні та ангарні ворота гарантують не тільки комфортну експлуатацію елементів, але і безпеку автомобіля.

У надійності і безпеки монолітних, плитних фундаментів не доводиться сумніватися. Тому якщо Ви задумали на своїй ділянці звести саме такий, то звертайтеся в компанію «Будинок Баня Сад ».

Припустилися помилки в далекі роки і зменшили вентиляційний короб . Ми ліквідуємо цю помилку і відновимо вентиляціюна кухні за приписом суду та без оного.

Цінова політика фірми базується виключно на оплату матеріалу і виконаної роботи.

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Якщо проект-це ескіз на аркуші паперу, або ескіз на ноутбуці-це не проблема! Наші фахівці зроблять розрахунок фундаменту з урахуванням ґрунту, рівня грунтових вод, розмірів, і поверховості дерев’яного будинку. Підберуть матеріал – клеєний брус, профільований брус, брус природної вологості. колоду -ісходя з Ваших побажань і фінансових можливостей. розрахують конструкцію даху для дерев’яного будинку . зберуть кроквяну систему і зроблять внутрішню обробку дерев’яного будинку .

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Ми допоможемо вибрати правильне конструктивне рішення, підберемо і доставимо на об’єкт відповідний матеріал, зведемо: будинок з бруса, каркасний будинок, баню, будинок з колоди, битовку, прибудову до побутівці і терасу, зберемо сходи з дерева. зробимо стяжку підлоги. зменшимо або відновимо вентиляційний короб, виконаємо демонтажні роботи. Посилення прорізів, зміцнення прорізів, Зварювальні роботи, зварювальні роботи на дому дотримуючись всіх норм і СНиП точно, в термін і з гарантією.

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

У нас гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного Клієнта, тому на сайті немає прайс-листа. Визначити точну і фіксовану вартість будівництва дерев’яного будинку, можливо тільки: вивчивши проект або ескіз, обговоривши з Замовником матеріал для стін, перегородок, покрівлі, чорнових підлог (товщина і щільність утеплювача), конструктивні особливості фундаменту і внутрішньої обробки.

Будинок лазня з бруса

Будинок лазня з бруса

Схожі новини

Залишити коментар